Navigation

Laatste update: 21 februari 2024

Speelschema komende weken

Speelt jouw team uit of thuis? Wie zijn er dan nog meer op de club? En bij welke wedstrijden kom je kijken? Bekijk het speelschema hieronder. 

Week 8

Voetbal

Dinsdag 20 februari, 20.00 uur | ROAC <23 - Kickers '69 <23

Zaterdag 24 februari, 14.30 uur | ROAC JO18-1 - ARC JO18-3

Zondag 25 februari

  • 12.00 uur | HDV 2 - ROAC 2
  • 12.00 uur | Football Factory 6 - ROAC 3
  • 14.00 uur | AFC Quick 1890 1 - ROAC 1
    • Scheidsrechter: H.Wienolds
    • Bestuursdienst: Sjaak van Seggelen en Ab Schakenbos

Handbal

Zondag 25 februari 

  • 09.30 uur | ROAC E2 - Northa E1 | Hans van Klink
  • 10.30 uur | ROAC DB1 - VENECO/VELO DB4 | Corella Wijsman
  • 11.35 uur | ROAC D1 - Hercules D4 | Jasmijn Warmerdam
  • 11.40 uur | ODIS DC2 - ROAC DC1 | Vreeloohal, De Lier 

Biljart

  • Di 20 februari | RA Veen 25 - ROAC 28 
  • Do 22 februari | De Schelp 7 - ROAC 12
  • Vrij 23 februari | De Plas F - ROAC A
  • Vrij 23 februari | De Plas C - ROAC B
  • Vrij 23 februari | Krijt Op Tijd B - ROAC C

Badminton

Zaterdag 24 februari, 15.00 uur | BC Dropshot J6 - ROAC J1 | Mariahoeve 

Zondag 25 februari, 10.00 uur | BC Hillegom J4 - ROAC J2 | De Vosse

Bardiensten

Zaterdag 24 februari

  • 08.00 - 12.00 uur: 
  • 10.00 - 14.00 uur: 
  • 14.00 - 18.00 uur: Theo Bentvelzen en Dick Heemskerk sr

Week 9

Voetbal

Woensdag 28 februari

  • 19.00 uur | ROAC JO16-1 - MMO JO16-1

Zaterdag 2 maart

  • 08.45 uur | ROAC JO10-1 - Nicolaas Boys JO10-1JM
  • 08.45 uur | ROAC JO8-1 - VVSB JO8-2
  • 10.00 uur | SJC JO12-2JM - ROAC JO12-1
  • 10.00 uur | Alphia JO10-6 - ROAC JO10-2G
  • 10:15 uur | ARC JO14-4 - ROAC JO14-1
  • 10.15 uur | ROAC JO12-2JM - Voorschoten JO12-6
  • 10.15 uur | ROAC JO9-1 - TAVV JO9-1
  • 11.00 uur | Fc Lisse JO18-3 - ROAC JO18-1
  • 11.20 uur | RCL JO9-5JM - ROAC JO9-2
  • 13.00 uur | Voorholte JO16-2 - ROAC JO16-1

 

Zondag 3 maart

  • 10.30 uur | ROAC 2 - BMT 2 | Scheidsr: T.Ruiter
  • 11.30 uur | Nicolaas Boys 3 - ROAC 3
  • 12.30 uur | EMM'21 3 - ROAC 5
  • 12.30 uur | ROAC 6 - Nicolaas Boys 5
  • 14.00 uur | Roodenburg 5 - ROAC 4
  • 14.00 uur | ROAC 1 - TABA afc 1
    • Scheidsrechter: W. Hoek 
    • Wedstrijdbal: RABOBANK
    • Pupil van de Week: Thijs Clemens
    • Bestuursdienst: Frans de Haas en Dammes van der Poel 

Handbal

Zondag 3 maart

F-jeugdtoernooi van 9.30 tot 11.30 uur in de Hertogshal

  • 09.30 uur | Hillegom F1 - ROAC F1
  • 10.30 uur | ROAC F1 - Gemini F2
  • 10.50 uur | Northa F1 - ROAC F1

  • 11.40 uur | ROAC E1 - Schipluiden E1 | Hans van Klink
  • 14.35 uur | ROAC DC1 - Saturnus'72 DC1 | Corella Wijsman
  • 15.30 uur | ROAC DB1 - Saturnus Leiden DB1 | Esther van Velzen
  • 16.35 uur | ROAC E2 - DIOS E5 | Eva en Anouk

Biljart

Dinsdag 27 februari

  • 19.30 uur | ROAC 12 - R.A.Veen 6
  • 19.30 uur | ROAC 28 - Cobus 22

Vrijdag 1 maart

  • 12.30 uur | ROAC A - de Plas C
  • 12.30 uur | ROAC B - Krijt Op Tijd B
  • 12.30 uur | ROAC C - Aalsmeer C

Badminton

Woensdag 28 februari, 19.30 uur | ROAC  M1 -ABC14 M1

Zaterdag 2 maart, 11.00 uur | Dynamo Sassem J2 - ROAC J 2

Zondag 3 maart, 10.00 uur | Gouweslag J2 - ROAC J1

Bardiensten

Zaterdag 2 maart

  • 08.00 - 12.00 uur: Denise den Dubbelden en Romy van der Star
  • 10.00 - 14.00 uur: 
  • 14.00 - 18.00 uur: Sven Hoogenboom en Dammes van der Poel