Navigation

Laatste update: 15 april 2024

Uitslagen wedstrijden

Wat hebben onze teams gedaan? Bekijk hieronder de uitslagen van de afgelopen wedstrijden.

Week 15

Voetbal

Woensdag 10 april

  • KDO 4 - ROAC 3 | 3-0

Zaterdag 13 april

  • Noordwijk JO8-3 - ROAC JO8-1 | 5-7
  • Voorschoten JO9-3 - ROAC JO9-1 | 4-10 
  • ROAC JO9-2 - Roodenburg-JO9-3 | 3-5
  • ROAC JO10-1 - Valken'68 JO10-2 | 0-7 
  • MMO JO10-1 - ROAC JO10-2G | 10-1
  • ROAC JO12-2JM - Kickers'69 JO12-2 | 7-2
  • ROAC JO14-1 - Alphia JO14-1 | 5-3
  • ASC JO16-2 - ROAC JO16-1 | 0-2
  • ROAC JO18-1 - Gouda JO18-1 | 7-2

  Zondag 14 april

  • Swift 1 - ROAC 1 | 2-0
  • Kethel Spaland 2 - ROAC 2 | 2-2
  • ROAC 3 - LVV Footbal Factory 6 | 1-3
  • ROAC 4 - Altior 4 | 9-2
  • ROAC 5 - Foreholte 6 | 8-5
  • EMM 4 - ROAC 6 | 1-1

Uitslagen west/1 poule/ 3C

  • TABA afc 1 - Sporting'70 1 |  5-0 
  • WV-HEDW 1 - DIOS 1 | 4-1
  • Swift 1 - ROAC 1 | 2-0
  • Roda'46 1 - Aalsmeer 1 | 6-0
  • KDO 1 - SMVC Fair PLay 1 | 2-1
  • AFC Quic 1890 1 - APWC 1 | 1-0  

Stand west/1 poule 3/C

  1. Sporting'70 1     19-47
  2. WV HEDW 1       20-47
  3. Swift 1              19-40
  4. TABA afc 1         19-35
  5. ROAC 1              20-32
  6. KDO 1                20-32
  7. Roda'46 1           20-29
  8. SMVC Fair Play 1 19-28
  9. PVC 1                 19-23
  10. DIOS 1               19-12
  11. AFC Quick 1        19-12
  12. APWC 1              18-7
  13. Aalsmeer 1         19-5

Handbal

Zondag 14 april 

  • ROAC D1 - EHC D1 | 14-21
  • ROAC DC1 - Oliveo DC2 | 31-6
  • ROAC DB1 - Atomium'61 DB1 | 25-10

Biljart

Vrijdag 12 april

  • ROAC A - Rijnegom C | 24-33
  • ROAC B - Westerhaven A | 20-35
  • ROAC C - Jacobswoude F | 28-21 | ROAC C Kampioen Dagbiljart Libre

Badminton

Woensdag 10 april

  • ROAC M1 - BC Hillegom M6

Uitslagen week 14

Voetbal

Zaterdag 6 april

  • Meerburg JO9-3JM - ROAC JO9-2 | 4-5
  • ROAC 10-2G - Meerburg JO10-6JM | 8-4 
  • ROAC JO12-1 - Nicolaas Boys JO12-1 | 5-1
  • Siveo'60 JO14-1 - ROAC JO14-1 | 8-0
  • Valken'68 12-1 - ROAC JO12-2 | 4-8 
  • ROAC JO9-1 - Katwijk JO9-3 | 6-4
  • ROAC JO8-1 - ASC JO8-2 | 1-5
  • UVS JO10-2 - ROAC JO10-1 | 2-5 
  • Vredenburch JO18-1 - ROAC JO18-1 | 9-4 
  • ROAC JO16-1 - Hillegom JO16-1 | 6-0 

Zondag 7 april

  • Bernardus 2 - ROAC 5 | 3-4 
  • ROAC 2 - Swift Boys 2 | 2-1
  • Foreholte 6 - ROAC 4 | 5-2 
  • ROAC 6 - KDO 6 | 3-6 
  • ROAC 1 - WV-HEDW 1 | 0-1

UItslagen 3e klasse C (zo/west 1)

  • Sporting'70 1 - AFC Quick 1890 | 5-0
  • DIOS 1 - Roda'46 1 | 2-4
  • SMVC Fair Play 1 - PVC | 3-1
  • Aalsmeer 1 - KDO 1 | 0-6
  • ROAC 1 - WV HEDW | 0-1 

Stand 3e klasse C (zo/west 1)

  1. Sporting'70 1 | 18-47
  2. WV-HEDW | 19-44
  3. Swift 1 | 18-37
  4. AFC TABA 1 | 18-32
  5. ROAC 1 | 19-32
  6. KDO 1 | 19-29
  7. SMVC Fair Play 1 | 18-28
  8. Roda'46 1 | 19-26
  9. PVC 1 | 19-23
  10. DIOS 1 | 18-12
  11. AFC Quick 1890 1 | 18-9
  12. APWC 1 | 17-7
  13. Aalsmeer 1 | 18-5

Handbal

Zondag 7 april 2024

  • HV Quintus DB3 - ROAC DB1 | verzet
  • DIOS DC 1 - ROAC DC1 | 19-18

Biljart

Vrijdag 5 april

  • De Plas B - ROAC A | 36-19
  • Rijnegom C - ROAC B | 36-21
  • Westerhaven A - ROAC C |28-27

Badminton

Geen programma